1396/7/13 پنجشنبه درشهرستان اسداباد برگزار شد: برنامه‌های مختلف فرهنگی به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه‌های مختلف فرهنگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در کتابخانه عمومی شهید رجائی شهرستان اسدآباد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مهدی مرادیان تمجید؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اسدآباد، در مراسم نقد کتاب "شیلان" نوشته: فاطمه حاجی بنده، در محل کتابخانه عمومی شهید رجایی گفت: فرهنگ ادبیات و پایداری که برگرفته از ادبیات دفاع مقدس می‌باشد با وجود تلاش‌ها آنچنان که باید و شاید هنوز نتوانسته است در سطح جامعه به آن اهداف بلند خود دست یابد.

وی، افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل جوان در حوزه مکتوب یکی از مهمترین برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی می‌باشد و کتابی که امروز به بوته نقد گذاشته شده، سرگذشت یکی از جوانان دوران جنگ تحمیلی و از اهالی شهرستان اسدآباد می‌باشد.
مرادیان تمجید: با اشاره به وجوه مشترک بین کتاب "شیلان و کتاب قله شنام" خاطرنشان کرد: بسیاری از شهداء و افراد اصلی این کتاب برای جامعه اسدآباد آشنا می‌باشند که باعث می‌شود در هنگام مطالعه کتاب بهتر بتوانیم مطالب را درک نمائیم.
 در ادامه، فاطمه ایمانی؛ مسئول کتابخانه عمومی شهید رجائی، عنوان کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس و بمنظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برنامه‌های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی شهید رجائی برگزار شد.
وی، افزود: برپایی نمایشگاه هنرهای تجسمی با همکاری بسیج هنرمندان و نمایشگاه تازه‌های کتاب از ویژه برنامه‌های اجرا شده در این هفته بود که مورد استقبال ویژه اعضاء و مراجعین قرار گرفت.
ندا سیاسی؛ کتابدار کتابخانه عمومی شهید رجائی نیز با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی با رنگ و بوی محرم در هفته دفاع مقدس، خاطر نشان کرد: در این مراسم علاوه بر تجلیل از برندگان، از خیرین و افرادی که در جشنواره کتابخوانی رضوی با کتابخانه همکاری داشتند تقدیر به عمل آمد.
سیده کبری سپهر؛ دیگر کتابدار کتابخانه عمومی شهید رجایی نیز گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه ویژه کتاب و آثار دفاع مقدس با همکاری معاونت فرهنگی سپاه ناحیه و جانبازان سرافراز عضو کتابخانه برگزار گردید.
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما