1396/7/13 پنجشنبه مسئول کتابخانه عمومی شهید قدوسی، خبر داد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری در کتابخانه برنامه‌های فرهنگی و هنری در کتابخانه عمومی شهید قدوسی در ایام تابستان جهت‌غنی سازی اوقات فراغت اعضای کتابخانه برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مصطفی سوری؛ مسئول کتابخانه عمومی شهید قدوسی از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری در راستای غنی کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و دیگر اعضاء کتابخانه عمومی شهید قدوسی خبر داد.
سوری، اظهار داشت: این برنامه‌های فرهنگی و هنری در قالب آموزش کاردستی، جمع‌خوانی، قصه‌گویی، برگزاری کانون ادبی، نشست کتاب‌خوان، کارگاه آموزش خوشنویسی و ... برگزار گردید که برخی از این کارگاه‌ها از جمله کارگاه آموزش خوشنویسی و کانون ادبی در طی ایام سال نیز برگزار خواهد شد.
وی افزود: همچنین در کانون ادبی«طلوع» کتابخانه که با حضور شاعران شهر فیروزان و نهاوند با مدیریت حسین معافی؛ استاد ادبیاتهر هفته در کتابخانه تشکیل می گردد، غیر از شعرخوانی، اعضاء کانون به فعالیت‌های دیگری از جمله شاهنامه‌خوانی، حافظ‌خوانی و متون نظم، نثر و تاریخ ادبیات ادب پارسی می‌پردازند که مورد استقبال اهل ادب و فرهنگ قرار گرفته.
مسئول کتابخانه شهید قدوسی در پایان گفت: هدف از اجرای این برنامه‌ها رونق بیشتر کتابخانه و ایجاد جذابیت در جهت ایجاد محیطی شاداب و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما