1396/7/12 چهارشنبه کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ برگزار کرد: برنامه‌های متنوع فرهنگی علمی مسئول کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی علمی از ابتدای شهریورماه سالجاری در این کتابخانه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، الهام نظری؛ کتابدار کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ همدان، اظهار داشت: از ابتدای شهریورماه سالجاری، کلاس‌های مختلف اوقات فراغت و فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان در این کتابخانه برگزار گردید.
نظری عنوان کرد: هدف از برگزاری این کلاس‌ها ارتقاء فرهنگ کتاب و کتابخوانی، غنی کردن اوقات فراغت مراجعه کنندگان، تقویت کار جمعی و خودباوری برای دانش‌آموزان است.
وی در ادامه بیان نمود: از جمله این کلاس‌ها می‌توان به برپایی نمایشگاه عکس، کلاس چورتکه، کارگاه کاردستی، کارگاه تئاتر، انجمن ادبی(چشمه فرشته)، نشست و جمع‌خوانی کتاب اشاره نمود، که با استقبال چشمگیر اهالی منطقه مواجه شد.
کتابدار کتابخانه عمومی شهدای دره مرادبیگ، در پایان خاطرنشان کرد: لزوم بهبود بخشیدن عملکرد، یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که سازمان‌ها را وادار می‌کند تا به سوی نوآوری حرکت ‌کنند و در این راستا، نوآوری در خدمات یکی از مهم‌ترین انواع نوآوری است که در خدمات کتابخانه‌های عمومی از مصداق‌های فراوانی برخوردار بوده و می‌تواند موجبات ارتقاء اثربخشی خدمات این مراکز را به جامعه در پی داشته باشد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما