1396/6/23 پنجشنبه با هدف تعامل و همکاری کتابخانه با مراکز فرهنگی انجام شد: جلسه هم‌اندیشی مدیران موسسات قرآنی در کتابخانه عمومی بصیرت نهاوند جلسه هم‌اندیشی مدیران موسسات قرآنی سازمان تبلیغات استان در کتابخانه عمومی بصیرت گیان نهاوند با هدف تعامل و همکاری کتابخانه با مراکز فرهنگی برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، بهنام کیانی؛ مسئول کتابخانه عمومی بصیرت گیان از برگزاری جلسه هم‌اندیشی مدیران موسسات قرآنی سازمان تبلیغات استان در کتابخانه بصیرت نهاوند خبر داد و اظهار کرد: این مراسم با حضور حجت الاسلام موسی محبی؛ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند، حجت‌الاسلام امیدی امام جمعه گیان، بخشدار گیان و مسوولین شهرستان نهاوند برگزار شد.
 
وی هدف از برگزاری این جلسه را ایجاد تعامل و همکاری کتابخانه با مراکز فرهنگی اشاره کرد و افزود: دین اسلام و کتاب قرآن کریم برای مطالعه و کتابخوانی و کسب علم ارزش و اعتبار خاصی قائل شده است.
 
کیانی با تاکید به اینکه «اهمیت کتابخوانی در اسلام به‌ قدری است که معجزه پیامبر اکرم (صلوات الله علیه و آله و سلم) از نوع کتاب است»، تصریح کرد: در این کتاب مقدس نخستین آیاتی که بر پیامبر(صلوات الله علیه و آله و سلم) نازل شده با امر به خواندن و الفاظ کتاب، قلم و علم توأم شده است، عظمت و شرافت کتاب در اسلام تا حدی است که خداوند متعال به قلم و به آنچه می‌نویسد، قسم یاد می‌کند.
 
وی با تاکید بر اهمیت تعامل و همکاری بین موسسه قرآنی و کتابخانه عمومی افزود: توجه به بسترسازی‌های لازم و ایجاد مراکز کتابخوانی و کتابخانه‌ها و مراکز اطلاع‌رسانی و ترویج فرهنگ مطالعه با محوریت کتب دینی و آسمانی از راه‌های مختلف لازم و ضروری است.
 
مسئول کتابخانه عمومی بصیرت گیان، گفت: در پایان این مراسم 10 نفر از مدیران و مسوولان موسسات قرآنی شهرستان نهاوند و شهر گیان به عضویت سراسری کتابخانه درآمدند.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما