1396/6/23 پنجشنبه درشهرستان اسدآباد صورت گرفت: یاری دانش‌آموزان نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید یاری دانش‌آموزان نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید، توسط انجمن ادبی مهر کتابخانه عمومی فاطمه الزهراء(سلام الله علیها) شهرستان اسدآباد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سعید قیصری؛ مسئول کتابخانه عمومی فاطمه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از اهدای بن غیرنقدی به دانش‌آموزان نیازمند خبر داد و اظهار کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید بیش از 70 میلیون ریال بن غیرنقدی توسط انجمن ادبی مهر کتابخانه عمومی فاطمه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) شهرستان اسدآباد به دانش‌آموزان نیازمند اهداء شد.
وی با بیان اینکه «این اقدام در شهر آجین اسدآباد صورت گرفت»، افزود: در راستای گسترش فرهنگ کمک به اقشار آسیب‌پذیر، انجمن ادبی مهر کتابخانه آجین با ایجاد صندوق خیریه‌ای با عنوان «یاریگران دانش» اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی خیرین و هزینه آن برای نیازمندان کرده است.
 
مسئول کتابخانه عمومی فاطمه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) هدف از این اقدام خیرخواهانه را کمک به ارتقای دانش، حمایت مادی و معنوی، ایجاد انگیزه و ارتقای سلامت روحی روانی دانش آموزان در آستانه سال تحصیلی دانست.
 
وی با بیان اینکه «انجمن ادبی «مهر» با برنامه‌ریزی دقیق در طول سال طی دو مرحله یعنی ابتدای سال تحصیلی و اسفندماه اقدام به برداشت از صندوق خواهد کرد تا به نیامندان کمک شود»، افزود: در برداشت اول با جمع‌آوری بیش از 7 میلیون تومان بن خرید لوازم‌التحریر، پوشاک، کیف و کفش برای دانش‌آموزان تهیه و اهدا شد.
 
قیصری در پایان افزود: با معرفی مراکز خرید طرف قرارداد انجمن، بن‌ها بین دانش‌آموزان نیازمندی که قبلا با همکاری مدیران مدارس و اعضای اصلی انجمن به صورت کاملا محرمانه شناسایی شده بود، با رعایت ادب و احترام اهدا شد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما