1396/6/21 سه‌شنبه در شهرستان رزن انجام شد: تقدیر از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، مجید بیگلری؛ مسئول کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی ضمن تبریک عید غدیر گفت: مراسم جشنی با حضور اعضاء کتابخانه و والدین آنها در کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی برگزار و از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی و کودکانی که در مسابقه نقاشی شرکت کرده بودند تقدیر به عمل آمد.
وی با اشاره به برنامه‌های اجرا شده در این مراسم گفت: با توجه به اتمام کلاس‌های اوقات فراغت کتابخانه، مسئول کتابخانه در ابتدای مراسم گزارشی از کلاس‌های برگزار شده ارائه نمود.
بیگلری با بیان اینکه «کلاس‌های اوقات فراغت کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی در تابستان 96 نسبت به سال قبل پیشرفت کمی و کیفی داشت»، افزود: کلاس‌های قرآن در سه رده، آموزش نقاشی، خوشنویسی، سفال، قصه‌گویی، تئاتر و عروسک بافی از جمله برنامه‌هایی بودند که در طول تابستان در این کتابخانه برگزار گردید.
بیگلری با اشاره به شرکت حدود صد نفر در کلاس‌ها گفت: در طول تابستان حدود دویست ساعت کلاس آموزشی و فرهنگی در کتابخانه برگزار گردید که این امر کتابخانه را به یک پایگاه فرهنگی قوی و محکم تبدیل کرده است.
مسئول کتابخانه با تبریک عید غدیرخم گفت: در این جشن کتاب"سفر به سرزمین غدیرخم" اثر مهدی وحیدی صدر توسط یکی از اعضا کتابخانه معرفی گردید.
وی با اشاره به برگزاری دو تئاتر در این مراسم گفت: بچه‌های عضو کتابخانه با الهام از کتاب‌های کتابخانه و نمایشنامه‌های موجود اقدام به اجرای دو نمایش نمودند که با ا ستقبال خوب کودکان همراه بود.
بیگلری با بیان اینکه «یکی از اعضای فعال کتابخانه اقدام به خواندن داستان رستم و سهراب بصورت حماسی نمود که با استقبال خوبی مواجه شد»، عنوان کرد: برگزاری مسابقات جذاب، مولودی‌خوانی، قصه‌گویی و تقدیر از اعضای فعال کتابخانه از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این مراسم بود.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما