1396/6/21 سه‌شنبه در کتابخانه عمومی آیت الله میرشاهولد ملایر صورت گرفت: برگزاری کلاس‌های قرآنی و حلقه‌های صالحین مسؤل کتابخانه عمومی آیت الله میرشاهولد از برگزاری کلاس‌های قرآنی و حلقه‌های صالحین به نام گروه مقاومت محبان حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، زیبا باقری؛ مسؤل کتابخانه عمومی آیت الله میرشاهولد از برگزاری کلاس‌های قرآنی و حلقه‌های صالحین به نام گروه مقاومت محبان حضرت زهرا(سلام‌الله‌علیها) به همت حوزه مهدیه جوکار در این کتابخانه خبر داد.
باقری، هدف از برگزاری این کلاس‌ها را تعلیم و تربیت قرآن‌آموزان در سنین مختلف عنوان کرد.
زهرا ورمزیاری؛ مربی کلاس‌های قرآن‌آموزی، نیز عنوان کرد: از آنجایی که ما مسلمان هستیم و کتاب آسمانی ما قرآنی استکه برای تمامی دوره‌ها وزمان‌ها بوده و پاسخگوی تمامی نیازهاست، باید با این کتاب آسمانی بیشتر آشنا شویم.
وی اظهارداشت: به لطف خداوند منان این کلاس‌ها از مردادماه برای دو رده سنی مختلف شروع شد که درروزهای شنبه، یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه برگزار می شود.
وی ادامه داد: نام حلقه صالحین کتابخانه به نام شهید ابراهیم هادی مزین شده و همین نام باعث ایجاد علاقه زیاد اعضاء نسبت به شهید ابراهیم هادی وسایر شهدا شد.
ورمزیاری با بیان اینکه «یک سیر مطالعاتی را با کتاب‌های "شهید ابراهیم هادی"، "من زنده‌ام"، "آن بیست وسه نفر" و "حرمان هور" شروع کردیم، افزود: هدف از برگزاری این کلاس‌ها؛ ترویج فرهنگ غنی قرآن کریم، شناسایی و جذب استعدادهای قرآنی و ارتقاء و شکوفا نمودن آنها است.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما