1396/6/21 سه‌شنبه در کتابخانه عمومی آیت الله محقق فامنین صورت گرفت: برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی ویژه تابستان برنامه‌ها و کلاس‌های متعدد فرهنگی ویژه تابستان در کتابخانه عمومی آیت الله محقق اصله برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، حمید کریمی؛ مسئول کتابخانه عمومی آیت الله محقق، اظهار داشت: به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت و استفاده از فرصت تابستان برای کودکان و نوجوانان، برنامه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی در کتابخانه عمومی آیت الله محقق روستای اصله برگزار گردید.
وی ادامه داد: برگزاری برنامه‌های فرهنگی و کلاس‌های آموزشی از جمله اقداماتی هستند که سبب ترغیب و تشویق اعضاء به سمت کتابخانه و استفاده از منابع و فضای کتابخانه می‌شود.
کریمی افزود: از جمله برنامه‌هایی که در این کتابخانه اجرا شدند می‌توان به تهیه اسباب‌بازی و لوازم نقاشی برای کودکان، جمع‌خوانی کتاب، برگزاری کلاس‌های قصه‌گویی، کلاس‌های آموزشی، نشست‌های کتاب‌خوان، ساخت کاردستی، مسابقات نقاشی و انشاءنویسی اشاره کرد.
مسئول کتابخانه عمومی آیت الله محقق، بیان داشت: اجرای طرح جوانه‌های صالحین با همکاری پایگاه بسیج امام صادق(علیه‌السلام) و کانون فرهنگی شهدای این روستا از جمله برنامه‌هایی بود که با استقبال خوب و پرشور اعضاء همراه شد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما