1396/6/21 سه‌شنبه در شهرستان نهاوند برگزار شد: مراسم اختتامیه کلاس‌های تابستانی کتابخانه عمومی 9 دی برزول مسئول کتابخانه عمومی 9 دی، از برگزاری مراسم اختتامیه کلاس‌های تابستانی در این کتابخانه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، یاسر کیانی؛ مسئول کتابخانه عمومی 9 دی برزول، اظهار داشت: مراسم اختتامیه کلاس‌های تابستانی این کتابخانه با حضور حجت الاسلام عباس احمدیان؛ امام جماعت شهر برزول، اعضای شورای اسلامی شهر برزول، هیئت امناء مسجد برزول، اعضای کانون فرهنگی آستان مقدس امامزاده فضل(علیه‌السلام) و جمعی از شرکت کنندگان در کلاس‌های تابستانی به همراه والدین ایشان در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی 9 دی برگزار شد.
کیانی اظهار داشت: تابستان امسال کلاس‌های تابستانی با عنوان "طرح نشاط معنوی" با محوریت مراکز فرهنگی شهر برزول و با همت امام جماعت این شهر برگزار شد و در این طرح برنامه‌هایی از جمله بازدید از کتابخانه، آشنایی با خدمات کتابخانه، برگزاری نشست کتاب‌خوان، جلسات معرفی کتاب، اردوهای یک روزه در سراب گیان و پارک کوثر، برنامه‌های ورزشی از جمله مسابقات فوتبال، کلاس‌های آموزش احکام، تشکیل گروه سرود و ... اجرا شد.
مسئول کتابخانه عمومی 9 دی در ادامه، عنوان داشت: در مراسم اختتامیه این کلاس‌ها که همزمان با دهه ولایت و عید غدیر برگزار شد، ضمن تقدیر از همه مسئولین و شرکت کنندگان در برگزاری این طرح، به نفرات فعال و برتر در این دوره از کلاس‌ها جوایزی اهدا شد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما