1396/3/23 سه‌شنبه رزن: اجرای تئاتر داستانی از کتاب «10قصه از امام رضا علیه السلام» داستان «غریبه آشنا» یکی از داستان‌های کتاب «10قصه از امام رضا(علیه السلام) توسط گروه تئاتر شاپرک کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی به صورت تئاتر اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، گروه تئاتر "شاپرک" کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی اقدام به اجرای داستانی از کتاب "10 قصه از امام رضا علیه السلام" اثر مژگان شیخی نمودند.
مجید بیگلری؛ مسئول کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی ضمن اعلام این خبر گفت: کتابخانه عمومی ملاحسینقلی شوندی از بین کودکان عضو کتابخانه اقدام به تشکیل گروه تئاتر با هدف به نمایش درآوردن داستان‌ها و کتاب‌های بخش کودک کرده است.
بیگلری با اشاره به برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، گفت: این جشنواره با شش عنوان کتاب در حال برگزاری است که کتاب "10قصه از امام رضا علیه السلام" ویژه سنین کودکان بوده و کودکان جهت شرکت در این مسابقه باید اقدام به تصویرگری از قصه‌های این کتاب کنند.
وی با اشاره به معرفی و اطلاع‌رسانی کتب جشنواره کتابخوانی رضوی، گفت: در راستای تبلیغ و معرفی این کتاب، گروه تئاتر شاپرک کتابخانه عمومی شوندی در محل سالن آمفی تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر رزن اقدام به اجرای صحنه‌ای از داستان "غریبه آشنا" از کتاب "10قصه از امام رضا علیه السلام" کرد که با استقبال خوب کودکان همراه شد.
وی در خاتمه بیان داشت : بعد از اتمام اجرای این تئاتر، برگه‌های مسابقه بین کودکان توزیع گردید و کودکان اقدام به تصویرگری از این کتاب نمودند.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما