1396/3/23 سه‌شنبه رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودراهنگ، خبر داد: کمک 5 میلیون ریالی خیرین به جشنواره کتابخوانی رضوی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودراهنگ از کمک 5 میلیون ریالی خیرین جهت اهدای جوایز به برندگان مسابقه کتابخوانی رضوی خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سید جواد معینی؛ رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودراهنگ، با اشاره به برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، اظهار کرد: در راستای شرکت حداکثری گروه‌های مختلف سنی در این جشنواره، اطلاع‌رسانی از طرق محتلف از جمله؛ نصب نبر، پوستر و ... در شهرستان کبودراهنگ مورد توجه قرار گرفته است.
وی، با اشاره به اطلاع‌رسانی در 6 روستا و چهار شهر کبودراهنگ، گفت: تبلیغات گسترده‌ای در پایگاه شهید نوژه و نیز جمعیت هلال احمر شهرستان کبودراهنگ به دلیل دارا بودن کتابخانه مشارکتی از سوی این اداره انجام شده است.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودراهنگ، از شرکت 550 نفر از کودکان و 250 نفر از بزرگسال در جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد و افزود: این آمار تا نیمه نخست خردادماه امسال ثبت شده است.
وی، با اشاره به اینکه «در این جشنواره از ظرفیت خیرین استفاده شده است»، گفت: یکی از خیرین 5 میلیون ریال برای اهدای جوایز به برندگان مسابقه تقبل کرده است.
معینی، با بیان اینکه 20 مورد نشست کتاب‌خوان در اردیبهشت و خردادماه امسال با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شده است، خاطرنشان کرد:‌ برگزاری سه مورد نقد کتاب نیز مورد توجه قرار گرفت.
وی با اشاره به بیش از 30 مورد حضور کارکنان کتابخانه در مدارس مختلف شهرستان کبودراهنگ برای تببین جشنواره کتابخوانی رضوی، افزود:‌ اطلاع‌رسانی گسترده‌ای در بین ادارات و سازمان‌های فعال شهرستان صورت گرفته که استقبال کارکنان و مدیران را نیز در پی داشته است.
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودراهنگ، با بیان اینکه «در شهرستان کبودراهنگ 10 باب کتابخانه فعال وجود دارد»، گفت: این شهرستان 5 هزار و 500 نفر عضو فعال کتابخانه دارد.
وی، از وجود 115 هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های عمومی شهرستان کبودراهنگ خبر داد و افزود: چهار کتابخانه شهری و 6 باب کتابخانه روستایی در شهرستان کبودراهنگ فعال است.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما