1396/3/22 دوشنبه بهار: برگزاری ویژه برنامه‌های جشنواره کتابخوانی رضوی مسئول کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی(علیه السلام) از برگزاری ویژه برنامه‌های متنوع در راستای برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، پریسا کوکبی آراسته؛ مسئول کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی(علیه السلام)، با حضور در دبستان شهید موسوی، به اطلاع‌رسانی در مورد برگزاری هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت.
وی، اظهار داشت: در این برنامه ضمن قصه‌گویی داستان "سیب‌های گاز زده" از کتاب "10 قصه از زندگی امام رضا(علیه السلام)" برای دانش‌آموزان، آنها به ترسیم نقاشی در رابطه با قصه پرداختند.
کوکبی، عنوان کرد: هدف از برگزاری این برنامه، آشنایی دانش‌آموزان با سیره زندگانی پربرکت امام رضا(علیه السلام) و تشویق دانش‌آموزان به مطالعه درباره زندگانی اولیای دینی بوده است.
وی همچنین از برگزاری جلسه قصه‌گویی از کتاب "10 قصه از امام رضا(علیه السلام"، ویژه کودکان در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه خبر داد و گفت: این برنامه با قصه‌گویی دو نفر از اعضای فعال کتابخانه صورت گرفت و سپس از کودکان خواسته شد پیام محوری داستان را بیان کنند.
کوکبی، در خاتمه افزود: جلسه جمع‌خوانی کتاب "امام رضا(علیه السلام) و زندگی" با حضور در پایگاه بسیج خواهران شهر مهاجران برگزار شد که در ابتدای آن به معرفی و تشریح جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخته شد و سپس برای آشنایی حاضران با جشنواره، کتب ارائه شده در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، به طور اجمالی توسط مسئول کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی(علیه السلام) معرفی و سپس جمع‌خوانی کتاب "امام رضا(علیه السلام) و زندگی" صورت گرفت.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما