1396/3/21 يكشنبه همدان: برگزاری برنامه‌های متنوع در کتابخانه عمومی امام حسین(علیه السلام) طیبه ریحانی از برگزاری برنامه‌های متنوع در کتابخانه عمومی امام حسین(علیه السلام) به مناسبت هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، طیبه ریحانی؛ مسئول کتابخانه عمومی امام حسین(علیه السلام)، اظهار داشت: این برنامه‌ها شامل برپایی نمایشگاه کتب رضوی با هدف آشنایی اعضا با منابع جشنواره، اطلاع رسانی از نحوه شرکت در مسابقه، نصب پوستر و بنر در فضای کتابخانه، برگزاری مسابقه دلنوشته‌ای به امام رضا(علیه السلام) و ... می‌شود که با استقبال قابل توجه اعضا و مراجعین مواجه شده است.
وی، در ادامه بیان نمود: از دیگر برنامه‌های اجرا شده در این کتابخانه می‌توان به برگزاری نشست کتاب‌خوان از کتب جشنواره با حضور اعضا و شرکت کنندگان، برگزاری مسابقه نقاشی از کتاب "10قصه از امام رضا(علیه السلام)، مسابقه رنگ‌آمیزی تصاویر رضوی برای خردسالان و برنامه ویژه حفظ صلوات خاصه امام رضا(علیه السلام) برای اعضای کودک و نوجوان و برپایی نمایشگاهی به مناسبت رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) اشاره نمود.
ریحانی، در پایان عنوان کرد: برگزاری این برنامه‌ها باهدف اشاعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی، گسترش فرهنگ رضوی و آشنایی هرچه بیشتر اقشار مختلف جامعه با سیره و سبک زندگی امام هشتم علی بن موسی الرضا(علیه السلام) و خواهر بزرگوارشان و همچنین ایجاد و افزایش انگیزه وحس رقابت کتابخوانی در سنین مختلف می‌باشد.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما