1396/3/21 يكشنبه همدان: برگزاری مسابقه نقاشی و جمع‌خوانی کتاب مسابقه نقاشی و جمع‌خوانی کتاب «۱۰ قصه از امام رضا(علیه السلام)» در کتابخانه عمومی کوثر برگزار گردید.
 به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان، سمیه مجیدی؛ مسئول کتابخانه عمومی کوثر شهرستان همدان، اظهار داشت: در راستای برگزاری هفتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی مسابقه نقاشی و همچنین جمع‌خوانی از کتاب "10 قصه از امام رضا (علیه السلام)" با حضور اعضای فعال بخش کودک و شرکت دانش آموزان مدارس، در کتابخانه عمومی کوثر برگزار شد.
مجیدی، افزود: به ‌همت کتابخانه عمومی کوثر و حضور مسئول کتابخانه در مدارس اطراف کتابخانه و همکاری مربیان پرورشی مدارس، به معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی و نحوه شرکت در مسابقه جشنواره رضوی را برای دانش آموزان پرداخته شد.
مسئول کتابخانه عمومی کوثر، در ادامه بیان نمود: پس از حضور گروه‌های متعدد دانش‌آموزان در کتابخانه، قسمت‌هایی از کتاب "10 قصه از امام رضا(علیه السلام)"، جمع‌خوانی گردید و از شرکت کنندگان خواسته شد تا براساس داستان‌های خوانده شده از کتاب، نقاشی بکشند. 
وی، تصریح کرد: خوشبختانه این مسابقه مورد استقبال خوب اعضای کودک کتابخانه واقع شد و امیدواریم با ایجاد انگیزه، کتاب‌های کودک مناسب این رده سنی بیش از گذشته در کتابخانه خوانده شود.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما